همایش ملی نقش تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی در گام دوم انقلاب برگزار می‌شود


همایش ملی «نقش تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی کشور در گام دوم انقلاب» روز ۲۳ خرداد سال جاری همزمان با هفته جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

«احمدرضا بخشی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا درباره نقش تشکل‌ها و تعاونی‌ها به مناسبت هفته جهاد کشاورزی افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب این رویداد ملی با همکاری وزارت جهاد کشاورزی روز ۲۳ خرداد سال جاری در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

وی اظهارداشت: ستاد اجرایی این همایش ملی در نظر دارد که مدیران تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی در زمینه امنیت غذایی و نقش بی‌بدیل تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی کشور برای پیاده‌سازی و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان سند راهبردی در چهل سال دوم انقلاب اسلامی گفتمان سازنده داشته باشند.  

بخشی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های وزیر جهاد کشاورزی واگذاری امور کشاورزی به تشکل‌های این بخش است و تاکید وی بر تشکل‌های قدرتمند در این حوزه است.  

دبیرکل همایش ملی نقش تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی خاطرنشان کرد: یکی از محورهای همایش ملی نقش تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذای کشور در گام دوم انقلاب توسعه تشکل‌های دانش‌بنیان به عنوان راهبرد اثربخش در بهبود فضای کسب و کار بخش کشاورزی است.

وی افزود: این محور به فضای کسب و کار و اشتغال پایدار بخش کشاورزی تاکید دارد و در واقع از تاکیدهای مهم و راهبردی مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۱۴۰۱ است.

دبیرکل همایش ملی نقش تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی اظهار امیدواری کرد با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و محوریت تشکل‌های بخش کشاورزی و صنعت غذایی کشور و به کارگیری همه ظرفیت‌های موجود، همایشی در شأن و منزلت این بیانیه ارزشمند برگزار شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *