نامه معرفی وزیر پیشنهادی کشاورزی در مجلس قرائت شد


عضو هیئت رئیسه مجلس نامه معرفی محمدعلی نیکبخت به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس را اعلام وصول کرد.

به گزارش تسنیم، احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه 23 خرداد ماه) نامه معرفی محمدعلی نیکبخت به‌عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس شورای اسلامی را اعلام وصول کرد.

محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور روز گذشته از معرفی محمدعلی نیکبخت به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس خبر داد و گفت که آیت‌الله رئیسی در نامه‌ای به «محمدباقر قالیباف»، محمد علی نیکبخت را به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

حسینی با اشاره به بخشی از سوابق و تجربیات نیکبخت گفت که:گزینه دولت برای وزارت جهاد کشاورزی تجربیات ارزنده‌ای در مجموعه وزارت جهاد کشاورزی دارد و در رده‌های بالای این وزارتخانه از جمله معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، ریاست جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان و به‌عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مشغول فعالیت بوده است.

به گزارش تسنیم، پیش از این سیدجواد ساداتی نژاد وزیر کشاورزی بود که در تاریخ 22 فروردین ماه سال جاری) بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت گفت که «ساداتی نژاد» از این وزارتخانه کنار گذاشته شد و سیدمحمد آقامیری» رئیس سازمان دامپزشکی سرپرست این وزارتخانه بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!