تشکیل دوکارگروه تخصصی آفت‌کش‌ها و کودها برای ارایه مشاوره به جهادکشاورزی


پیرو پیشنهاد وزیر جهادکشاورزی و رییس جدید سازمان حفظ نباتات برای مشارکت بخش خصوصی، انجمن واردکنندگان سم و کود ایران یک کارگروه تخصصی برای آفت‌کش‌ها و یک کارگروه تخصصی برای کودها در عالی‌ترین سطح ممکن تشکیل داد.

مهندس سید مهدی حسینی یزدی، رییس هیات مدیره انجمن واردکنندگان سم و کود ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن بیان این خبر خاطرنشان کرد، انجمن سم و کود ایران در راستای حمایت از مصرف‌کنندگان و با بهره‌گیری از کارشناسان متعددی که در 135 شرکت عضو فعال هستند در قالب دو کارگروه تخصصی به وزارت جهادکشاورزی و سازمان حفظ نباتات مشاوره می‌دهد.

وی افزود: این انجمن مفتخراست از مشاوره های مهندس عباس کشاورز سرپرست سابق وزارت جهادکشاورزی و مهندس همایون دارابی، رییس اسبق سازمان حفظ نباتات را به‌عنوان مشاوران عالی بهره مند می شود که در کنار بالغ بر یک هزار کارشناس فعال در شرکت‌های عضو انجمن بازوی تخصصی قوی را ایجاد کرده است.
حسینی‌یزدی گفت: انجمن به وزیر جهادکشاورزی به صراحت اعلام کرده که آمادگی کامل دارد تا بدون ارایه هیچ‌گونه درخواستی فقط درصورت همکاری جهادکشاورزی ،کلیه نیازهای کشور در زمینه آفت‌کش‌ها و کودها را تأمین کند.
وی افزود: امروز انجمن تیم بسیار قوی و متخصص را در دو کارگروه فوق‌الذکر جمع‌آوری کرده که همه تخصص‌ها اعم از دکترای فوق تخصص سم، مدیر آفت‌کش‌ها و نخبگان کود و … گردهم آمده‌اند تا بهترین مشاوره‌ها را به‌عنوان یک بازوی تخصصی ارایه دهند.

اقتصادسبز آنلاین

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *